Перший
Другий
Третій

Компанія Агентгруп являється брокером і надає своїм клієнтам повний комплект послуг, пов'язаних з митними органами. Працюючи від вашого імені, ми вирішуємо всі питання: як акредитацію на митниці, так і митне оформлення товарів.

Наша робота включає наступні митно-брокерські послуги:

  • підготовка документів для митного оформлення вантажу;
  • оформлення документів на дозвіл;
  • консалтингові послуги з питань оподаткування зовнішньоекономічних операцій та митного оформлення вантажу.

Всі митні послуги ми надаємо в повному обсязі, виконуючи цілий комплекс необхідної роботи по кожному пункту. Так при підготовці документів для митного оформлення вантажу проводиться повноцінна перевірка всіх супровідних документів по товару, отриманих безпосередньо від клієнта (суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності) та їх узгодження з чинними нормативними актами Державної митної служби України. Також в цю послугу входить визначення коду УКТЗЕД та зіставлення повного комплекту документів для проведення вантажу на митниці.

Ми займаємося оформленням всіх необхідних документів на дозвіл, а також отриманням дозвільних відміток на них. У цей список входять: висновки ТПП за вартістю і кодом, листи та сертифікати відповідності Держстандарту, висновки санітарно-епідеміологічної служби та гемологічного центру, висновки з енергозбереження, сертифікати походження на товари, дозволи Мінекології та Служби безпеки. Надаючи послуги митного брокера в Україні, ми маємо досвід співпраці з усіма відповідними держструктурами, що дає змогу оформляти документи значно швидше.

Наскільки потрібен митний брокер Київ? Наші співробітники мають чималий досвід у вирішенні всіх зазначених питань, що робить можливим зібрати і оформити всі необхідні документи в найкоротші терміни, не допускаючи простою вантажу, а значить - втрати прибутку. Митне оформлення товару, завезеного з закордону, та митне оформлення експорту має свої особливості, и всі вони відомі нам, як професіоналам.

Керівник ново-створеного суб'єкта ЗЕД або підприємець, який вирішив зайнятися поставками закордон, зіткнеться з тим, що йому доведеться вивчити безліч тонкощів, які супроводжують оформлення всіх необхідних документів. Митне оформлення вантажів та документів на їх дозвіл – це великий обсяг роботи, для якого великі компанії та корпорації наймають окремих співробітників або навіть цілі відділи.

Чому саме в Києві ми надаємо свої послуги? Київ є місцем розташування головних офісів різних державних організацій, пов'язаних з перевозом товарів і вантажів закордон, що полегшує нашу роботу. При цьому компанія Агентгруп працює з підприємцями з усієї території держави, надаючи повний комплект послуг.

Укладаючи договір на надання послуг, і передаючи нам товаро-супровідні документи, ви можете бути впевненими в тому, що вам не доведеться турбуватися про бюрократичні затримки. Таким чином ви економите свій час – нема необхідності розбиратися у всьому самостійно, і не зазнаєте збитків через простій.