Оформлення дозвільних документів

 

 

Компанія Агентгруп пропонує послуги митного брокера, в тому числі різні види оформлення вантажів на митниці. Якщо ви займаєтесь перевезеннями, митне оформлення може перетворитися на складний та затяжний процес. В залежності від виду вантажу та транспорту, виду перевезення (експорт або імпорт, транзит) кількість та тип оформлюваних документів буде відрізнятися. Не маючи достатнього досвіду в отриманні всіх дозволів та висновків, дуже просто заплутатися та понести збитки через неправильно зіставленні папери. Наприклад, некоректне оформлення товарів не дозволить випустити їх у продаж, і ваш вантаж може залишитися на державних складах, або відправитися назад.

Митне оформлення являється основним напрямком нашої діяльності, і ми пропонуємо наступні послуги:

  • Оформлення сертифікатів походження;
  • Оформлення листів та сертифікатів відповідності;
  • Оформлення висновку щодо енергозбереження;
  • Оформлення дозвільних відміток на товаро-супровідних документах;
  • Оформлення висновків ТПП: за кодом та вартістю;
  • Оформлення дозволу Мінекології;
  • Оформлення дозволу Служби безпеки;
  • Оформлення висновків санітарно-епідеміологічної служби;
  • Оформлення висновку гемологічного центру.

Митне оформлення вантажу потрібне при перетині кордону або зміні митної процедури. Весь вантаж, який ввозиться на територію України, повинен відповідати різноманітним стандартам, які діють на території держави. Технічні, ветеринарні, екологічні, санітарні та деякі інші норми суворо регулюються законом і їх контроль проводиться різними державними організаціями, для кожної з яких потрібен свій пакет документів. Митне оформлення  товару ускладнюється ще й тим, що до законів, які регулюють ці питання, часто вносять зміни.

Зрозуміло, що митне оформлення може взяти на себе сам власник. Та не знаючи усіх нюансів, дуже легко упустити щось з виду. Саме тому наша компанія пропонує послуги митного представника – згідно з укладеним з клієнтом договором, ми беремо на себе всі питання, пов’язані з декларуванням та оформленням вантажу.

Свої особливості має і оформлення документів для вивозу вантажу закордон. Для того, щоб без проблем вивезти товар, а ваш іноземний партнер міг без зайвих складнощів прийняти його, про оформлення багатьох документів необхідно потурбуватися ще тут.