Митно-брокерські послуги

 

Компанія Агентгруп вже кілька років займається наданням послуг митного брокера. Своїм клієнтам ми надаємо як консультації, так і допомогу у різних питаннях оформлення документів та отримання дозволів і акредитацій, пов’язаних з митними службами.

Кому можуть знадобитися митні послуги брокерів? Підприємцям і суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, з невеликими обсягами поставок, а також тим, хто тільки збирається збільшувати оборот вантажу. Самостійне оформлення всього пакету документів, особливо, якщо ви займаєтесь цим вперше, може затягнутися на тривалий час. Крім зайвих хвилювань, пов’язаних з вирішенням усіх питань, така ситуація може призвести до втрати прибутку. Звернення до професіоналів допоможе впоратися з цими проблемами без зайвих витрат. Кожен митний брокер знає, наскільки важко узгодити величезну кількість документів, пов’язаних з ввезенням або вивезенням вантажу, з усіма департаментами та організаціями, які мають до цього відношення.

Компаній Агентгруп надає наступні митно-брокерські послуги:

  • митне оформлення (для імпорту та експорту, транзиту та тимчасового ввезення-вивозу);
  • отримання дозвільних документів, які необхідні при митному оформлені товарів у всіх державних органах чи інших організаціях України (дозволи, сертифікати і т.д.);
  • акредитація на митниці суб’єктів ЗЕД (Київської регіональної, київської обласної та Бориспільської);
  • допомога в оформленні інвойсів, контрактів і інших зовнішньоекономічних документів у відповідності з чинним законодавством України;
  • консультації по митному оформленню товарів і зовнішньоекономічній діяльності.

Деякі компанії вважають за краще прийняти до колективу митного брокера, для виконання подібних завдань. Але при невеликих об’ємах обсягах вантажообігу подібне рішення не окупається. Більш вигідно звернутися до підрядчика. Команда професіоналів нашої компанії має чималий досвід у вирішенні самих різних питань та проблем, пов’язаних з оформленням необхідних документів та дозволів.

Компанія Агентгруп співпрацює з різноманітними державними та іншими організаціями, котрі мають відношення до ввезення-вивозу товарів і вантажів закордон, будь це імпорт, експорт або транзит. Це допомагає вирішити деякі питання швидше, ніж у звичайних умовах. Також ми завжди готові надати вам повні консультації по всім представленим питанням.