Митне оформлення автомобілів

 

Коли транспорт перевозиться з однієї країни в іншу, в митні служби необхідно подати відповідні документи. Згідно з чинним законодавством України, протягом 24 годин після перетину кордону транспортний засіб має бути доставлено на митницю. Там проходить процес митного очищення та оплата мита на автомобіль.

За наявності достатнього досвіду митне оформлення  транспорту проводить сам перевізник. Для проходження цієї процедури потрібно подати декларацію, а також провести обов’язкові платежі, представити супровідні документи. Процедура збору та оформлення, а також подачі усіх паперів досить складна. До того ж закони, котрі регулюють цей процес, часто змінюються, що може призвести до додаткових втрат часу, нервів та засобів.

Митне оформлення автомобілів та інших транспортних засобів являється одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії Агентгруп. Ми враховуємо всі параметри транспорту, котрий перевозиться, та умови перевезення, для того, щоб заздалегідь визначити витраті на розмитнення. Режими ввезення-вивозу автомобілів також можуть відрізнятися, а отже і комплект документів, котрі представляються митниці, буде іншим у кожному випадку. Налагоджена система оформлення та подачі документів допомагає нам економити гроші і час наших клієнтів.

Процес легалізації транспортного засобу є необхідним, навіть якщо автомобіль ввозиться на територію держави тимчасово и незабаром буде відправлений в іншу країну. Ви можете провести всю процедуру оформлення самостійно, заощаджуючи кошти, котрі довелося б заплатити митному представнику. Але слід враховувати, що при невірному оформленні хоча б одного документа, ви можете понести куди більші збитки, не кажучи вже про те, що цей процес довготривалий і неспокійний. Співробітники нашої компанії не в перший раз стикаються з необхідністю митного оформлення подібних вантажів. Повне розуміння процесу документообігу дозволяє нам з найбільшою ефективністю провести всі необхідні процедури і оперативно виконати всі необхідні вимоги.